Додатокдля Windows

1win-bonus-new-year-en
1win-freespins-en-min
1win-crasy-en-min
1win-coint-en-min

Реєструйся та отримай гарантований бонус 1win

1 Win Бонус за реєстрацію +500%

1win invest — Легальний та надійний спосіб заробляти на інвестиціях

Що таке 1win invest? Це унікальна пропозиція від популярного українського букмекера 1він, яка дозволить вам заробляти на коханому справі. Реальні гроші у казино – це просто!

Букмекерська компанія 1win стала стрімко розвиватися в останні 2 роки, завойовуючи дедалі більшу частину ринку, залучаючи нових гравців не лише у беттингову сферу, а й у гемблінг. З 2017 року контора залучила понад 4 млн користувачів, що говорить про достатній успіх за стільки короткий термін. Букмекер пропонує:

 • приємні відсотки віддачі ігрові автомати;
 • карткові ігри;
 • лотереї, лайв-ігри, ТВ-ігри.

Програма 1win invest (інвестиції) з’явилися відносно недавно, про неї одразу заговорили. Інвестиції у ставки та ігри на реальні гроші ніколи не вважалися зразком надійності, особливо для новачків, вивірена стратегія та контроль азарту допоможе виграти гроші. Керівництво 1win вирішило запустити масштабний інвестиційний проект у 2020 році - партнерська програма 1win розроблялася на основі досвіду найбільших інвестиційних платформ, із застосуванням новітніх технологій та залучення досвідченої команди аналітиків.

Що таке 1win invest?

Це інвестиційна пропозиція для всіх зареєстрованих користувачів букмекерської контори. Зараз на ринку безліч стратегій отримання пасивного доходу, але 1він пропонує найбільш легальний і доступний варіант, що вимагає тільки реєстрації.

Що мається на увазі під пасивним прибутком? Отримання прибутку без будь-яких дій. Це реально працює!

Гравець вкладає кошти у загальний пул інвесторів букмекерської компанії. Кошти потрапляють до керуючої команди 1win інвест, що складається з:

 • маркетологів, спеціалістів з digital-реклами;
 • експертів фінуправління, трейдерів;
 • спеціалістів беттінг-сфери.

Вони купують рекламу для залучення нових відвідувачів на сайт, одержуючи прибуток. Яка розподіляється між інвесторами, залежно від внесених коштів. Максимальна сума, яку гравець може отримати за місяць з будь-якої інвестованої суми на 1win invest — 33%. Все залежить від результатів роботи аналітиків – практика останніх двох років показує, що клієнти можуть отримувати стабільні виплати.

Як стати інвестором 1win?

 1. відкрити аккаунт у букмекерській компанії 1він;
 2. пройти верифікацію;
 3. вибрати суму інвестиції;
 4. отримувати прибуток до 33% щомісяця.

Кошти надходять у особистий кабінет, їх легко вивести на свої рахунки будь-якої миті!

Невже так все просто? Так, обману або підводного каміння тут немає. Інвестиційна платформа 1 win invest дає можливість користувачам мати пасивний дохід, вкладаючи кошти разом із професійною командою БК.

1win invest вхід можливий для всіх, хто набув офіційного статусу члена букмекерської компанії. Для початку інвестування потрібно зайти на сайт компанії, знайти в меню розділ, перейти до нього та натиснути кнопку «Почати інвестувати». Мінімальна сума поповнення становить 100 рублів, максимальна – не обмежена.

Як бути упевненим, що прибуток буде?

Команда із 15 000 вебмайстрів, 2 000 аналітиків ринку щодня працює над тим. щоб організовувати постійне зростання доходів інвесторів. 1він інвестиції відгуки кажуть, що перші дивіденди виходять в перший місяць з моменту внесення грошей.

Керівництво 1win прагне створити високотехнологічну та найпопулярнішу букмекерську контору в СНД, тому важливість розвитку проектів на кшталт 1win інвест перебуває у пріоритеті.

Гравці не зможуть вибрати, в яку рекламу їм інвестувати, за них розрахувала команда професіоналів. Чим більше нових клієнтів приваблює 1він, тим більше прибутку отримують «вкладники». Ця проста, але ефективна схема працює понад 2 роки, щодня партнерська програма 1win отримує по 8 000 нових користувачів, що говорить про надійність.

Отже, що таке 1він інвестиції?

 • стабільний пасивний дохід;
 • щомісячні виплати відсотків;
 • ніяких прихованих та явних комісій;
 • проста та прозора схема вкладень;
 • швидкий результат після першого місяця.

Не варто говорити, наскільки популярний беттинг у країнах СНД, контори є титульними спонсорами збірних, клубів та турнірів. Команда 1win інвест формує прибуток із вкладених коштів - відсотки залежать від результатів за підсумками проведеної рекламної кампанії. Великі вкладення повертатимуться у вигляді великих дивідендів — це означає, що до 1він приєдналося не одна тисяча гемблерів.