Додатокдля Windows

1win-bonus-new-year-en
1win-freespins-en-min
1win-crasy-en-min
1win-coint-en-min

Ставки на спорт стали дуже популярними останнім часом серед уболівальників та фанатів. Це пов’язано з розвитком технологій та поширення інтернету. Бажаючим зробити ставку тепер не потрібно йти до букмекерської контори, і товпиться в чергах. Для того, щоб поставити результат спортивної події, потрібно мати тільки смартфон з доступом в інтернет і бажання заробити. Але як же самому розібратися у цьому заплутаному лабіринті? Зараз розбиратимемося.

Як правильно робити ставки на спорт онлайн?

Може здатися, що розібратися у всіх різновидах парі дуже важко. Це не просто, але посильно кожному бажаючому зробити ставку на спорт. Для початку потрібно вибрати матч, на який ви хотіли б укласти парі. Далі відкрити статистику команд останнім часом і провести невеликий аналіз того, як команди грають. Виходячи з аналізу можна робити високі ставки, не переживаючи за результат матчу. Через якийсь час ви самі зможете робити прогнози на матч, і радити, на які позиції варто робити букмекерські ставки.

Ставки на спорт: коефіцієнти

Коефіцієнт на результат матчу – це і є ваш заробіток на ставках. Ця цифра береться з великої кількості розрахунків та аналізів команд, для того, щоб ви могли зрозуміти, на який результат ставити найвигідніше. Сильніша команда отримує коефіцієнт поменше, а та, яка слабша - більша. Інакше кажучи, коефіцієнт - це одиниця виміру ризикованості ставки. Ваше завдання полягає в тому, щоб вибрати: повірити в аутсайдера або зробити велику ставку на фаворита.

Маржа букмекера

На сайті бк 1win Україна ви знайдете найкращі коефіцієнти на ринку легальних букмекерів. Для того, щоб ви розуміли, на яку подію робити ставку вигідніше, ми зробили класифікацію коефіцієнтів та маржі. Маржа - це відсоток, який забирає собі букмекер. Ми поділяємо всі доступні матчі на такі групи:

  • Локальні — 7-8%
  • Відомі — 5-6%
  • Популярні — 3-4%

Виходячи з цього, можна зрозуміти, що найвигідніше ставити на найпопулярніші спортивні події, оскільки найвищі коефіцієнти саме на них. Крім звичайних ставок, користувачі бк 1win також мають можливість зробити ставки на кіберспорт і віртуальний спорт.

Онлайн трансляція матчів на сайті бк Україна

Ексклюзивна нагода для всіх бажаючих робити ставки на спорт! Після того, як ви зробили ставку на спортивну подію, ви відкриваєте доступ до перегляду відео трансляції матчу, на який було укладено парі. Це добре підійде тим фанатам, які не можуть прожити без перегляду матчу своєї улюбленої команди. Навіщо переплачувати за стрімінгові сервіси, якщо матчі можна дивитися безкоштовно на сайті букмекерської контори 1win?

Букмекерська контора 1win у вашому смартфоні

Для того, щоб ви могли стежити за подіями матчу де завгодно і коли завгодно, ми створили програму для смартфонів. Також у додаток 1win дуже зручно робити ставки на спорт. Після цього вам точно не захочеться скористатися мобільним браузером. Завантажуйте нашу програму, і більше не ламайте голову над тим, де подивитися матч улюбленої команди зі свого смартфона.

1він бк - безпечні ставки на спорт

Букмекерська контора 1win - це легальний букмекер, який має ліцензію. Ліцензію №8048/JAZ2018-040 Antillephone N.V. хочуть отримати багато букмекерських контор, але виходить далеко не у кожного. Ми вам рекомендуємо робити великі ставки на спорт тільки на легальних та перевірених сервісах.

Бк 1win завжди робить виплати своїм клієнтам своєчасно та без затримок. Наші користувачі можуть вивести свій виграш за допомогою будь-якого з цих сервісів:

  • Visa/Mastercard
  • Piastrix
  • Perfect money
  • Tether
  • FK Wallet
  • Bitcoin
  • Ethereum

До того ж, зареєстрованим користувачам доступні вигідні акції та бонуси від букмекера 1win. Робити ставки на спорт ще не було так просто і вигідно, спробуйте і переконайтеся в цьому самі!

FAQ

Для того щоб зробити ставку на спорт у букмекерській конторі 1він вам необхідно вибрати спортивну подію та її результат. Після цього в правій частині екрана з'явиться ваша ставка, де залишиться тільки вписати суму. Натисніть на кнопку «Зробити ставку» та чекайте на закінчення спортивної події.
У БК 1win мінімальна ставка на спорт складає 5 гривень. Ця сума також є мінімальною ставкою у всіх інших азартних іграх на сайті 1вин БК. Максимальна сума ставки залежить від події, результату та коефіцієнта. Чим популярніша подія та менший коефіцієнт результату, тим більша максимальна ставка на нього.
У букмекерській конторі 1win є такі види ставок онлайн: одинарна ставка; експрес-ставка; серія. Кожну з них можна зробити як до початку матчу в розділі Лінія, так і після розділу Live.
Для того, щоб отримати бонус за експрес ставки, вам необхідно зробити в БК 1win ставку з 5-ма і більше результатами. Якщо вона виявиться виграшною, ви отримаєте додатковий відсоток від виграшу. Він залежить від того, як багато у вашій експрес ставці результатів: чим більше результатів, тим більший відсоток від виграшу.